ساعت مچی رومانسون

ساعت مچی رومانسون

رومانسون یکی دیگر از برندهای مشهور سوئیسی است که یکی از بزرگترین برندهای ساعت مچی جهان شناخته می‌شود. در اغلب شهرهای بزرگ و پر جمعیت جهان بنرها و تبلیغات گسترده آخرین مدل‌های این ساعت مچی دیده می‌شود و کمتر کسی است که نام این ساعت‌ها به گوشش نخورده باشد. این برند نگاه ویژه‌ای به آسیا و خاورمیانه داشته و به همین دلیل ایرانیان به خوبی آن را می‌شناسند، ورود به بازار خاورمیانه برای رومانسون هم بسیار پرسود بود و از انتخاب‌های خوب مدیران این برند به شمار می‌آید.

 

 

تاریخچه ساعت مچی رمانسون

کیم کی مون در سال 1988در شهر رمانسون برند جدیدی را راه اندازی کرد که نامش را از نام شهر الهام گرفته بود. این شهر جایی است که بسیاری برندهای مطرح سوئیسی کار خود را از آنجا آغاز کردند. این برند در بیش از 70 کشور جهان فعالیت دارد و سود سالانه آن از 25 میلیون دلار فراتر می‌رود.

رومانسون همواره تلاش کرد محصولات خود را توسعه دهد و هر بار در کلکسیون محصولات خود از تکنولوژی ویژه‌ای رونمایی کرد. به عنوان مثال تولید ساعت‌های مکانیکی یکی از نقاط قوت این برند به شمار می‌آید که باعث شهرت آن شد. طراحی نئوکلاسیک مدل‌های مختلف این برند هم از جمله جاذبه‌های دیگر آن است، این ساعت‌ها بسیار مدرن هستند در عین حال در طراحی آن‌ها اصالت ساعت‌های کلاسیک حفظ شده است.

عرضه ساعت فوق باریک که در بازار اروپا و روسیه بسیار پرطرفدار شد و مورد توجه خانم‌ها قرار گرفت از جمله دیگر موفقیت‌های رمانسون است. تولید ساعت‌های دارای الماس به شکل کریستال هم از نوآوری‌های این برند در طراحی به شمار می‌آید. رومانسون ساعت‌های سفارشی برای مشتریان ویژه خود هم طراحی می‌کند که تنها یک مدل از آن‌ها ساخته می‌شود به عنوان مثال یک مدل اختصاصی برای رهبر کره‌ها و همین طور دبیر کل سابق سازمان ملل متحد طراحی کرده است.

 

ویژگی‌های ساعت‌های رومانسون

ساعت‌های زنانه و مردانه رومانسون بسیار اصیل و در عین حال مدرن هستند، در کنار آن از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده و موتور و قطعات مختلف آن گارانتی قابل قبولی دارند. مقاومت ساعت‌های این برند در برابر آب بسیار زیاد است و برخی مدل‌های ویژه آن تا 500 متر زیر آب بدون هیچ گونه مشکلی کار می‌کنند.

نوآوری این برند در ارائه طراحی‌های خاص و بکارگیری آخرین دستاوردهای تکنولوژی باعث تفاوت آن با سایر رقبا شده است. این برند به سبب موسس آن اصالت کره جنوبی دارد و اغلب مدل‌های آن صفحه گرد هستند. برخی مدل‌های زنانه با قاب مستطیل آن هم بسیار جذاب به نظر می‌رسند. بندهای فلزی ساخته شده از استیل و بندهای چرمی ساعت‌های این برند بسیار پرطرفدار هستند و چندین سال بدون تغییر رنگ و خرابی کار می‌کنند.

ساعت‌های این برند قیمت اقتصادی دارند و برای مصارف روزانه بسیار مناسب هستند. برخی مدل‌های زنانه این برند برای مراسم رسمی هم کاربرد دارند و با لباس‌های مختلف ست می‌شوند. اگر قصد دارید یکی از مدل‌های این ساعت را خریداری کنید باید به شما بگوییم انتخاب خوبی است اگرچه در سال‌های اخیر یافتن مدل‌های مختلف این ساعت در ایران کمی دشوار شده است.

این ساعت‌ مچی ها باید به دقت نگهداری شوند و اگر اصول نگهداری آن‌ها را رعایت کنید تا سال‌ها باکیفیت اولیه کار کرده و مشکل خاصی برای آن به وجود نخواهد آمد.

 

+ بیشتر...

نظر خود را ارسال کنید

نظرات

سپران خضری
/ 1402 فروردین 08

سلام و درود من یه دونه از این ساعت ها اصل شو دارم همراه با کد ریفرنس میخوام بفروشم خرید دارین 11شب دستم بوده

نیک گالری
/ 1402 فروردین 08

درود بر شما متاسفانه مجموعه ما خرید ساعت ندارد