ساعت سرتینا

ساعت مچی سرتینا

تصور عمومی بر این است برندهای سوئیسی خیلی لوکس و گرانقیمت هستند اما در میان این برندها هم می‌توانید ساعت مچی‌های با رده اقتصادی و قیمت مناسب پیدا کنید، سرتینا یکی از این برندها است که تلاش کرده ساعت‌های سوئیسی را با قیمتی عرضه کند که برای همه قابل خریدن باشد. ساعت‌های (Certina) کیفیت عالی‌ دارند و مقاومت بالایی در برابر افزایش دما، تغییر ارتفاع و فشار از خود نشان دادند. تلفظ نام این برند برای همه مردم جهان ساده است و این سادگی علاوه بر نام برند در محصول و خدمات شرکت هم به وضوح قابل مشاهده است.

 

تاریخچه ساعت مچی سرتینا

در سال 1888 دو برادر به نام‌های آدولف و آلفرد کورت این برند را راه اندازی کردند و در آغاز کار تمرکز آن‌ها روی عرضه موتور و انواع لوازم ساعت مچی بود. نام اولیه این برند  «گرانا» بود که از نام لاتین شهرشان الهام گرفته بود. در سال 1906 به دلیل سختی تلفظ نام برند تصمیم گرفتند آن را به سرتینا تغییر دهند و تاکنون فعالیت خود را با موفقیت ادامه دادند. این شرکت بیش از 50 سال قدمت دارد و توانسته بیش از 500 نفر را به صورت مستقیم مشغول کار کند.

این شرکت به صورت خانوادگی اداره شده، پس از مالکان اولیه پسران آلفرد کار اداره کسب و کار را بر عهده گرفتند و به خوبی توانستند از پس دوران رکود اقتصادی بربیایند. نام این برند به مفهوم مطمئن و قابل اطمینان است و حقیقتا تلاش کرده با عرضه محصولات باکیفیت و مقاوم در شان نام خود عمل کند.

لوگوی این برند به شکل لاک لاکپشت است که به مفهوم مقاومت بالا است تمامی محصولات این برند ضد ضربه بوده و در برابر آب مقاومت بالایی دارند. برخی از مدل‌های این ساعت‌ها تا 200 متر زیر آب باکیفیت اولیه کار می‌کنند.

 

ویژگی‌های ساعت مچی سرتینا

ساعت‌های سرتینا در کشور سوئیس ساخته می‌شوند و موتورهای آن هم ساخت سوئیس است. این برند بیش از 130 سال سابقه دارد و در رده محصولات اقتصادی باکیفیت به شمار می‌آید. این برند در دو گروه مردانه و زنانه ساعت‌های متنوعی را تولید می‌کند که اغلب شکل و ساختار کلاسیک دارند و برای استایل‌های رسمی و نیمه رسمی مناسب هستند.

اگر دنبال یک ساعت باکیفیت، مقاوم و با قیمت مناسب هستید قطعا سرتینا برای شما یک انتخاب مناسب است. قیمت این ساعت‌ها از 800 هزار تومان تا بیش از 9 میلیون تومان متغیر است و دست شما را برای انتخاب باز می‌گذارد. امکانات این ساعت‌ها هم متنوع است و به تناسب مدل دارای کرنوگراف، تقویم و شب نما هستند.

مدل‌های این ساعت‌ها معمولا بسیار ساده است و به همین دلیل در بازه زمانی طولانی می‌توانید بدون اینکه نگران از مد افتان ساعت خود باشید از آن استفاده کنید. بند چرم و فلزی پرطرفدارترین مدل‌های این ساعت مچی است که از بهترین مواد اولیه تهیه شده است.

صفحه اغلب مدل‌ها گرد است و ساعت‌های کوارتزی باتری دار آن به دلیل دقت بالا و کیفیت خوب فروش بالایی دارند. مردم ساعت‌های سوئیسی را دوست دارند و سال‌ها است که هیچ کشوری نتوانسته جایگاه این کشور را در صنعت ساعت سازی بگیرید، روی تمامی محصولات سرتیا عبارت «ساخت سوئیس» به انگلیسی درج شده تا نشان بدهد با چیزی که شما در مورد ساعت سوئیسی در ذهن دارید مطابقت دارد.

ساعت مچی‌های مردانه این برند  شهرت بیشتری دارد اما در بین ساعت‌های زنانه هم قطعا می‌توانید مدل‌های برای مصرف روزانه خود پیدا کنید. جنس قاب ساعت‌ها استیل و شیشه آن‌ها هم از کریستال ضد خش است که کیفیت مطلوبی دارند. سرتینا برای سال‌ها باکیفیت اولیه برای شما کار می‌کند و برای یافتن قطعات آن در بازار هم قطعا به مشکل خاصی برنخواهید خورد.

 

+ بیشتر...

نظر خود را ارسال کنید