ساعت مچی رومر

ساعت مچی رومر

رومر یکی از برندهای لوکس ساعت مچی متعلق به کشور سوئیس است که طرح‌های کلاسیک و زیبای آن در عین سادگی بااصالت هستند. ساعت‌های سوئیسی سال‌های سال است که در سراسر جهان شهرت و اعتبار زیادی را کسب کردند و (ROAMER) یکی از برندهای باسابقه است که در اعتبار بخشی به صنعت ساعت سازی سوئیس نقش کلیدی داشته. ساعت‌های لوکس این برند با امکانات متنوع و به کمک جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا تولید می‌شوند. این ساعت‌ها نمایندگی‌های معتبری در سراسر جهان دارند و تنها روی دست افراد خاص و مشکل پسند دیده می‌شوند.

 

تاریخچه ساعت مچی رومر

در سال  1888 فریتز میر  بنگاه اقتصادی MST را تاسیس کرد ک بعدها به رومر تغییر نام داد. او زمان تاسیس این برند تنها 29 سال سن داشت و با 6 نفر کارگر کار خود را آغاز کرد. رومر در آغاز کار تنها یک محصول تولید می‌کرد و آن را برای مونتاژ به شرکت‌های مختلف می‌فروخت.

صنعت ساعت سازی سوئیس در ابتدا بسیار کوچک بود و به شکل کارگاه‌های کوچک مستقل به کار خود ادامه می‌داد به مرور و با پیشرفت علم کارگاه‌های کوچک جای خود را به کارخانه‌های بزرگ دادند و رومر به خوبی از پس این تغییر و تحول‌ها برآمد.

مدیران جدید شرکت تصمیم گرفتند به جای تولید قطعات تک کل ساعت را تولید کرده و با نام تجاری خود به بازار عرضه کنند. این شرکت در طی سالیان فعالیت خود همواره بازارهای خاص را هدف قرار داده و تلاش کرده با تکیه بر اصولی که باعث شهرت ساعت‌های سوئیسی شده مشتریان خود را راضی نگه دارد.

کیفیت، دقت  و اصالت مهمترین عناصر شهرت این برند است. در سال 1900 نام تجاری (Femina) به صورت مستقل از برند اصلی در این شرکت شکل گرفت تا به عرضه ساعت‌های مچی زنانه بپردازد. (Moles) هم نام تجاری دیگر متعلق به رومر است که در سال 1903 شکل گرفت و به نظر می‌رسد به صورت اختصاصی ساعت مردانه عرضه می‌کند.

 

ویژگی‌های ساعت‌های رومر

وقتی به ساعت‌های این برند نگاه می‌کنید بیش از هر چیز طراحی کلاسیک و ساده آن‌ها نظر شما را جلب می‌کند. این ساعت‌ها بسیار اصیل هستند و در عین حال از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیای برای ساخت آن‌ها استفاده شده. حقیقت این است که رومر به صنعت فشن زیاد توجهی نکرده و تلاشش این بوده که محصولات باکیفیتی را ارائه کند که در طول زمان همواره برای مصارف روزانه و مجالس رسمی قابل استفاده باشند، رومر در راستای این ماموریت خود بسیار هم موفق بوده است.

رنج قیمت این ساعت‌ها بین 4 تا 10 میلیون تومان است و بیشتر رنگ‌های کلاسیک شناخته شده‌ای دارد که با بندهای فلزی و چرمی کلاسیک راهی بازار شدند.

موتورهای کوارتزی که به باتری نیاز دارند و موتورهای مکانیکی پیشرفته سوئیسی در مدل‌های مختلف این ساعت‌ها مورد استفاده قرار گرفته و بسته به نیاز و سلیقه خود می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید. این ساعت‌ها در بازار ایران با ضمانت نامه شرکت‌های معتبر در دسترس است و می‌توانید آن را از مراکز و فروشگاه‌های شناخته شده خریداری کنید.

جنس قاب ساعت‌ها اغلب استیل و شیشه روی صفحه ساعت کریستال ضد خش است. این ساعت‌ها از 30 تا 100 متر زیر آب با کیفیت اولیه کار می‌کنند و بسته به نیاز خود می‌توانید از ساعت‌هایی که مقاومت بالاتری دارند استفاده کنید.

این ساعت‌ها در دو گروه زنانه و مردانه عرضه شده و به نظر می‌رسد از نظر طراحی مورد پسند جوانان و بزرگسالان باشد. تنوع رنگی ساعت‌هایی که نوجوانان و جوان‌ترها می‌پسندند در محصولات این برند کمتر دیده می‌شود اما کیفیت بالا و اعتباری که این برند دارد باعث شده بسیاری دوست داشته باشند یک مدل از ساعت‌های آن را به مچ دست خود ببندند.

+ بیشتر...