ساعت مچی کنت کول

ساعت کنت کول

کنت کول یک برند آمریکایی است که طراحی‌های متنوع و منحصر به فردش در سراسر جهان شناخته شده هستند. کار این برند با فروش کفش‌های زنانه آغاز شد و بعد از موفقیت چشمگیر توانست لاین تولید محصولات مختلفی مثل ساعت مچی را هم افتتاح کند. ساعت‌های این برند برای سلیقه‌های مختلف طراحی شده و با صفحه ساده و بندهای رنگارنگ متنوع توجه خیلی‌ها را به خود جلب کرده است. مدل‌های خاص کنت کول باعث می‌شود ساعتی به مچ داشته باشید که در دست کمتر کسی دیده می‌شود.

 

تاریخچه ساعت مچی کنت کول

حدود 40 سال از عمر این برند می‌گذرد، موسس اولیه آن رویای کوچکی داشت، او می‌خواست کفش‌های زنانه خود را در هتل هیلتون بفروشد اما چون پول کافی برای اجاره فروشگاه در این هتل جهانی را نداشت یک کامیون کرایه کرد و با طراحی آن را به فروشگاهی سیار تبدیل کرد که چند خیابان پایین‌تر از هتل هیلتون مستقر شد.

ظرف مدت کمتر از 3 روز بیش از 40 هزار جفت کفش فروخت و بودجه کافی برای راه اندازی اولین فروشگاهش را به دست آورد، خیلی زود فروش بالا رفت و فروشگاه‌های دیگر یکی یکی افتتاح شدند.

بعد از 10 سال تصمیم گرفت تولیدات خود را گسترش دهد و در سال ۱۹۹۶ لاین ساعت مچی هم به محصولا این برند افزوده شد. ساعت‌ مچی‌های کنت کول 30 سال است که در بازار آمریکا و سراسر جهان به فروش می‌رسند و به دلیل تنوع طرح و رنگ طرفداران بی‌شماری هم دارند.

مردم کانادا، انگلیس، امارات متحده عربی ، هنگ کنگ، هند و سنگاپور تنها بخشی از مشتریان بین المللی این کمپانی جهانی هستند. این برند در حال حاضر به غیر از کفش و ساعت مچی محصولات دیگری مثل لباس زیر زنانه و عطر را هم تولید و به بازار عرضه کرده است.

 

ویژگی‌های ساعت مچی کنت کول

فلسفه این برند تولید محصولات متنوع برای عموم مردم است به این ترتیب ساعت‌های بند چرمی، فلزی، سیلیکونی و پلاستیکی متنوع در کنار صفحه‌های ساده و شیک ترکیب زیبایی را تشکیل دادند که تقریبا می‌تواند نظر تمام مردم جهان را تامین کند.

ساعت‌های کنت کول در آمریکا تولید می‌شوند و سپس برای اسمبل و مونتاژ به کشور چین منتقل می‌شوند. طرح‌های کنت کول در هیچ برند دیگری مشابه ندارد و این ویژگی سبب شده آن‌ها که یکی از این مدل ساعت‌ها را به دست می‌بندند از سایرین متمایز می‌شوند.

ساعت‌های مردانه و زنانه این برند در رده اقتصادی قرار دارند و می‌توانید با قیمت حدود 2 تا 7 میلیون  مدل‌های مختلف آن را خریداری کنید. کرنوگراف، روزهای هفته، شب نما  و دو زمانه برخی از امکاناتی است که در مدل‌های مختلف این ساعت مچی می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید.

اسپرت، روزمره یا کلاسیک فرقی نمی‌کند برای هر منظوری که داشته باشید می‌توانید در بین ساعت مچی‌های کنت کول مدل‌های خاص و متفاوت پیدا کنید. موتور اغلب این ساعت‌ها کوارتزی است و با باتری کار می‌کند. صفحه این ساعت‌ها عقربه‌ای است و شیشه آن‌ها از کریستال هستند، قاب این ساعت‌ها هم از استیل ساخته شده و اغلب تا 30 متر زیر آب باکیفیت اولیه کار می‌کنند. در ایران می‌توانید این ساعت‌ها را با ضمانت نامه معتبر شرکت‌های داخلی خریداری کنید.

+ بیشتر...

نظر خود را ارسال کنید