ساعت مچی پیرپتی

ساعت مچی پیرپتی

ساعت‌های الماس نشان که با قطعات مختلف جواهر تزئین شده و به هر لباس پر زرق و برقی می‌آیند. وقتی صحبت از پیر پتی به میان می‌آید بیش از هر چیز زرق و برق و شکوه به ذهن انسان می‌آید. البته این برند لاین ساعت‌های مچی مقرون‌به‌صرفه که عموم مردن بتوانند آن را خریداری کنند را هم دارد. این برند متعلق به کشور سوئیس است و کیفیت ساعت‌های شناخته شده این کشور را هم یدک می‌کشد. معمولا طرفداران طرح‌های کلاسیک و باکیفیت از داشتن چنین ساعت‌هایی لذت می‌برند.

 

تاریخچه برند ساعت مچی پیرپتی

پیر پتی یکی از برندهای زیر مجموعه ساعت مچی ژاک لمنز است. او بیش از 40 سال است که برند بین المللی ژاک لمن را تاسیس کرده و در بالغ بر 120 کشور جهان فعالیت دارد. این موفقیت برای او کافی نبوده و همیشه در پی راهی بوده که دارایی‌های ارزشمند جدیدی برای شرکت ایجاد کند. او برند Pierre Petit را با همین هدف راه اندازی کرد. پیر پتی در اویل دهه 80 ساعت‌های گرانبها برای ژاک لمنز تولید می‌کرد و به موفقیت‌های بزرگی هم دست یافت. بعد‌ها با دفتر مرکزی St.Veit/Glan ادغام شد و سیاست خود در تولید ساعت مچی را هم تغییر داد.

در حال حاضر انواع ساعت‌های اسپرت و مردانه به همراه ساعت‌های ظریف الماس نشان و ساعت‌های زیبا سرامیکی با جدیدترین تکنولوژی‌ها هم توسط این برند تولید می‌شود. سبک متمایز در عین حال کلاسیک پیر پتی بسیار جذاب است و طرفداران این مدل ساعت‌ها را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند. هرساله مجموعه‌های جدیدی از سوی این برند معرفی می‌شود که ضمن نوآوری اصالت همیشگی خود را هم حفظ می‌کند. در ایران معمولا لاین ساعت‌های مدرن و قیمت مناسب‌تر آن یافت می‌شوند اما اگر به دنبال ساعت‌های لوکس جواهر نشان هم باشید با کمی جستجو می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید.

 

ویژگی‌های ساعت مچی برند پیر پتی

کلاسیک، کلاسیک  و کلاسیک وقتی به مدل‌های مختلف ساعت مچی پیر پتی نگاه می‌کنید این واژه بیش از هر چیز به ذهن شما خطور می‌کند. ساعت‌های ساده و با شکوهی که با انواع استایل رسمی و نیمه رسمی ست می‌شوند و اصالت و شکوه را به استایل هر شخصی که آن‌ها را به دست خود بسته اضافه می‌کنند.

این ساعت‌های سوئیسی امکانات متنوعی مثل تقویم و شب نما دارند و اغلب تا بیش از 100 متر زیر آب با کیفیت اولیه کار می‌کنند. جنس قاب این ساعت‌ها از استیل است و شیشه آن هم از جنس کریستال تهیه می‌شوند. بندهای ساده چرمی و فلزی این ساعت‌ها باعث می‌شود در عین سادگی با استایل‌های مختلف به راحتی هماهنگ شوند و قاب‌های گرد سفید و مشکی آن‌ها برای بیننده حالت نوستالژی جذابی دارند.

ساعت‌های پیرپتی با جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا تولید می‌شوند و موتورهای کوارتزی آن‌ها کیفیت بسیار خوبی دارند که به سادگی خراب نمی‌شوند. ساعت‌های مردانه و زنانه این برند برای سنین مختلف طراحی شده و افراد مشکل پسند و طرفدار طرح‌های کلاسیک معمولا این ساعت‌ها را به خوبی می‌پسندند.

لوگوی برند به وضوح روی صفحه این ساعت‌ها دیده می‌شوند و بین 5 تا 26 میلیون تومان قیمت دارند. این ساعت‌ها را در ایران می‌توانید با گارانتی 2 ساله خریداری کنید.

 

+ بیشتر...

نظر خود را ارسال کنید