ساعت مچی تکس

ساعت مچی تکس

تکس یک برند هنگ کنگی است که برای آن‌ها که زیبایی هنری را درک می‌کنند انتخاب بسیار خوبی است. طراحی‌های ساده و در عین حال منحصر به فرد این ساعت‌های مچی توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. (TACS) باور دارد که دنیای امروز به طرح‌های مینیمال نیاز دارد و با رعایت این شکل خالص در مدل‌های مختلف توانسته توجه کارشناسان صنعت ساعت سازی را به خود جلب کند. طرفداران ظرافت، زیبایی و سادگی عاشق این ساعت‌ها می‌شوند و طرح‌های آن برای جوان‌ترها، هنرمندان و آن‌ها که می‌خواهند متفاوت باشند بهترین انتخاب است.

 

تاریخچه برند ساعت مچی تکس

موتگی سان ناشی موسس این برند یک کمالگرای واقعی است و با یک فلسفه مشخص خط تولید ساعت مچی‌های تکس را راه اندازی کرد. او طراحی ساده و خالص را انتخاب کرد و این اصل را در تمام مدل‌های مختلف ساعت‌های خود بکار گرفت. در نگاه اول ریسک بزرگی به نظر می‌آمد اما فروش خوب این ساعت‌ها نشان داد که انتخاب خوبی بوده است.

این برند هنگ کنگی- ژاپنی در بسیاری از کشورهای جهان مشغول فعالیت است و در خاور میانه و آسیا هم به دلیل کیفیت خوب و قیمت اقتصادی ساعت‌ها با استقبال خوبی مواجه شد. وقتی به این ساعت‌ها نگاه می‌کنید زمان مفهوم تازه‌ای پیدار می‌کند و گرفتاری‌ها و شلوغی‌های زندگی روزمره را به طور کامل از یاد می‌برید.

این محصولات در ایران به راحتی یافت می‌شود و می‌توانید آن را با ضمانتنامه و گارانتی معتبر عملکرد موتور و مقاومت در برابر آب خریداری کنید. این ساعت‌ها برای دو گروه زنانه و مردانه طراحی شده و اغلب مورد استقبال افراد 15 تا 30 ساله قرار می‌گیرد. طراحی‌های تکس از عناصر و الهاماتی بهره می‌گیرد که در زندگی معاصر انسان قابل مشاهده هستند.

 

ویژگی‌های ساعت مچی تکس

وقتی به انواع مدل‌های این برند نگاه می‌کنید تنوع رنگ و طرح بالایی دارد، ساعت‌ها اغلب عقربه‌ای و صفحه گرد هستند و هیچ گونه تزئینات اضافه روی آن‌ها قابل مشاهده نیست. حتی روی برخی از این ساعت‌ها اعداد نشانگر ساعت قابل مشاهده نیست و فقط سه عقربه ساعت شمار، دقیقه شمار و ثانیه شمار که مشغول حرکت هستند را مشاهده می‌کنید.

قیمت این ساعت‌ها اقتصادی است و در رنج تقریبی 3 تا 13 میلیون تومان قرار دارند. برخی از این محصولات در هنگ کنگ و برخی دیگر در کشور ژاپن ساخته شده، که نشانگر بین المللی بودن آن است. بسته به نوع مدل ساعت‌ها از 50 تا بیش از 100 متر در برابر آب مقاومت داشته و با کیفیت اولیه خود کار می‌کنند.

بند ساعت‌ها اغلب چرمی است و هیچ گونه طرح یا علامت خاصی روی سطح ساده آن دیده نمی‌شود، مدل‌های بند فلزی این ساعت‌ها بسیار محدود هستند. این ساعت‌ها برای استایل نیمه رسمی و اسپرت بهترین انتخاب هستند و به دلیل مقاومت بالا در فعالیت‌های روزمره به راحتی آسیب نمی‌بینند.

جنس قاب ساعت‌ها اغلب استیل و چوب است و نوع شیشه قاب از کریستال ضد خش انتخاب شده. بسته به مدل امکاناتی مثل شب نما و صفحه اسکلتون در ساعت‌های مچی تکس دیده می‌شود. این برند دو نوع موتور کوارتزی که برای ادامه فعالیت به باتری نیاز دارد و اتوماتیک را به تناسب نیاز در مدل‌های مختلف ساعت خود بکار می‌گیرد.

مدل‌های زنانه در عین سادگی، زیبایی خاص خود را دارند و با بندهای رنگارنگ توجه خانم‌های جوان را به خود جلب می‌کنند. ساعت‌های مچی تکس از نظر ظاهر بسیار منحصر به فرد هستند و تقریبا با اطمینان می‌توان گفت هیچ برند دیگری مشابه آن‌ها را راهی بازار نکرده است. نبود عدد و سادگی ظاهری گاهی خواندن دقیق ساعت را دشوار می‌کند اما آن‌ها که طرفدار سادگی هستند و از تغییر استقبال می‌کنند قطعا این ساعت‌ها را انتخاب می‌کنند.

+ بیشتر...

نظر خود را ارسال کنید