ساعت مچی متی تیسو

ساعت مچی متی تیسو

متی تیسو یک برند ساعت مچی سوئیسی است که طراحی مدل‌های زنانه و مردانه آن بسیار متنوع و زیبا است به همین دلیل با استقبال خوبی از سوی خانم‌ها و آقایان مواجه شده. این برند در بسیاری از کشورهای جهان نمایندگی دارد و مشغول فعالیت است. وقتی به این ساعت‌ها نگاه می‌کنید کیفیت، زیبایی و تنوع آن‌ها بیش از هر چیز توجه شما را به خود جلب می‌کند. متی تیسو در کنار سایر برندهای سوئیسی تلاش کرده با بکارگیری جدیدترین تکنیک‌های تولید ساعت به عرضه محصولاتی منحصر به فرد بپردازد و بیشترین فروش را داشته باشد.

 

تاریخچه ساعت مچی متی تیسو

(MATHEY TISSOT) بیش از یک قرن است که مشغول فعالیت است، همه چیز از یک کارگاه کوچک آغاز شده و امروز به کارخانه‌ای بزرگ با سابقه درخشان تبدیل شده است. ادموند متی تیسوت فردی است که این برند را راه اندازی کرده و اگرچه با برند تیسوت از نظر نام شبیه است اما هیچ ارتباطی بین این برند وجود ندارد.

ساعت‌های متی تیسو اغلب دست ساز هستند و به سبب دقتی که در ساخت آن‌ها بکار برده شده مشهور شدند. این برند از برجسته‌ترین تولید کنندگان ساعت مچی سوئیس به شمار می‌رود که از نظر کیفیت موتور و ساختار بدنه هم وضعیت خوبی دارد.

این برند بیش از 134 سال است که مشغول تولید ساعت است و کمتر برندهایی در جهان را می‌توان یافت که با این سابقه فعالیت همچنان پویا و موفق باشند. هرساله محصولات جدیدی از سوی این برند معرفی شده و در مراسم باشکوه از آن‌ها رونمایی می‌شود.

این برند طرفداران دوآتیشه زیادی در سراسر جهان دارند که همواره ترجیح می‌دهند به جای امتحان برندهای مختلف مدل‌های مختلف ساعت مچی متی تیسو را امتحان کنند. ساعت‌های سری الویس پریسلی، سکه و ادموند از مشهورترین محصولات ارائه شده از سوی این برند است.

در طی سالیان به ویژه بازه زمانی جنگ جهانی بسیاری از ارتش‌های مطرح جهان به واسطه کیفیت بالا از محصولات این برند برای نیروهای خود استفاده می‌کردند. کار تولید ساعت‌های این برند در سوئیس انجام می‌شود و طی سال‌های اخیر کارخانه‌ای در ژنو هم تاسیس کرده که عملیات ساخت ساعت در آنجا پی گرفته می‌شود.

 

ویژگی‌های سات مچی متی تیسو

وقتی به ساعت‌های این برند نگاه می‌کنید تنوع رنگ، طرح و ظرافت ساخت باعث می‌شود که به زمان زیادی برای بررسی همه مدل‌های آن و انتخاب نیاز داشته باشید. این ساعت‌ها در ایران با قیمت حدودی 4 تا 14 میلیون تومان ارائه شده و قابلیت‌های متنوع زیادی دارند.

این ساعت‌ها اغلب تا 50 متر زیر آب با همان کیفیت اولیه کار کرده و برخی مدل‌های آن هم مقاومت پذیری بیشتری در برابر آب دارند. ساعت‌های صفحه گرد کوارتزی که با باتری کار می‌کنند مقرون‌به‌صرفه‌ترین و در عین حال پرفروش‌ترین محصولات این برند در ایران به شمار می‌آیند.

بندهای فلزی استیل و چرمی در مدل‌های مختلف به تناسب طراحی بکار گرفته شده و جنس شیشه‌های آن اغلب کریستال ضد خش است. بندهای ظریف و زیبای ساعت‌های زنانه آن را به انتخاب خانم‌ها در سنین مختلف تبدیل کرده است. جوایز بیشماری که این برند گرفته یکی از دلایل مهم کیفیت بالای محصولات آن است. متی تیسو برای برخی از برندهای مطرح جهان قطعات مختلفی را تولید کرده است.

فراموش نکنید الویس پریسلی کسی است که این ساعت‌ها را تحسین کرده  و هنوز هم بسیاری افراد مشهور جهان از آن استفاده می‌کنند. برخی قیمت این ساعت‌ها را مانع اصلی خرید آن‌ها می‌دانند اما اگر کیفیت و قابلیت‌های ساعت را مد نظر قرار دهید به این نتیجه می‌رسید که قیمت آن هم کاملا منطقی است و پرداخت این هزینه برای شما کاملا به‌صرفه خواهد بود. حتما بسته به نوع ساعت و کاربردی که از آن انتظار دارید می‌توانید به سراغ مدل‌های مختلف که به بودجه شما نزدیک‌تر باشند هم بروید و استفاده از یک ساعت برند و باکیفیت را تجربه کنید.

+ بیشتر...

نظر خود را ارسال کنید