ساعت مچی تیمبرلند

ساعت مچی تیمبرلند

عینک آفتابی و ساعت مچی‌های برند تیمبرلند در صنعت مد بسیار شناخته شده هستند و این شرکت آمریکایی توانسته محصولات خود را به بهترین شکل معرفی کرده و نزد مردم محبوب کند. تیمبرلند یکی از انتخاب‌های محبوب آمریکایی‌ها است که در سراسر جهان هم فروش خوبی دارد. بوت‌های ضد آب، کوله پشتی، کتونی و ساعت مچی از معروف‌ترین محصولات این برند است. محصولات تیمبرلند ابتدا در ایتالیا فروش خوبی به دست آورد و امروزه در اغلب کشورهای جهان مثل بریتانیا، کانادا، شیلی، برزیل، کلمبیا و ونزوئلا به فروش می‌رسد.

 

تاریخچه برند ساعت مچی تیمبرلند

«ناتان سوارتز» در سال 1952 با خرید نیمی از سهام کمپانی کفش ابینگتون برند تیمبرلند را در شهر بوستون ایالت ماساچوست پایه گذاری کرد.

سواتز و پسرش از طریق ایده خلاقانه قالب گیری تزریقی توانستند بوت‌های ضد آب مشهوری را بسازند که سبب شهرت برند آن‌ها در جهان شد. کمپانی کفش ابینگتون به نیوهمشایر منتقل شد و نام تیمبرلند به دلیل محبوبیت بوت‌های معروف بر سرزبان‌ها افتاد و کمپانی نام برند را به نام این محصول یعنی تیمبرلند تغییر داد. بعد از اینکه فروش محصولات زیاد شد و برند شهرت جهانی پیدا کرد در سال 1990 تا 2000 محصولات دیگری مثل ساعت مچی‌های محبوب این برند هم به سبد محصولات آن افزوده شد.

به این ترتیب نام محصولات محبوب بوت‌های ضد آب به یک کمپانی بزرگ جهانی تبدیل شد که محصولات مختلف آن از جمله ساعت‌های مچی‌اش به زیبایی و دوام بالا مشهور هستند. آن‌ها تلاش می‌کنند با تولید محصولات متفاوت این حس را به مصرف کنندگان خود منتقل کنند که از دیگران متمایز هستند و خود را به سبب مصرف کالاهای تیمبرلند برجسته و متفاوت ببینند. این کمپانی بزرگ به بخش‌های تخصصی کوچک تقسیم شده و هر واحد کار خود را به صورت مستقل انجام می‌دهد. به عنوان مثال لاین ساعت مچی‌های این برند توسط طراحان و کارشناسان این کمپانی اداره شده و تصمیمات اتراتژیک توسط خود آن‌ها اتخاذ می‌شود.

 

ویژگی‌های ساعت مچی تیمبرلند

از آنجا که این کمپانی کار خود را از صنعت مد شروع کرده در تولید ساعت مچی به زیبایی و طراحی ویژه توجه خاصی دارد. بندهای این ساعت‌ها همگی به صورت اختصاصی در کمپانی تیمبرلند تولید شده و روی تک تک بندهای چرمی لوگوی شرکت قابل مشاهده است.

ساعت‌ها بیشتر حالت اسپرت داشته و برای استایل‌های نیمه رسمی و کژوال خانم‌ها و آقایان مناسب هستند. تنوع طرح و رنگ این محصولات در سطح مطلوبی است. صفحه اغلب این ساعت‌ها گرد و موتر آن‌ها هم کوارتزی است که با باتری کار می‌کند.

قیمت ساعت مچی‌های تیمبرلند اقتصادی است و در حدود قیمت 2 تا 5 میلیون تومان قرار دارد.

اگر ساعت‌های کوارتزی و کرنوگراف را دوست دارید در میان مدل‌های مختلف این برند شاید بتوانید ساعت دلخواه خود را پیدا کنید. ساعت‌های تیمبرلند معمولا 50 متر زیر آب با کیفیت اولیه کار می‌کنند و جنس صفحه آن‌ها کریستال است.

قاب ساعت‌ها از استیل ساخته شده و امکاناتی نظیر تقویم و شب نما دارد. این ساعت‌ها در ایران به راحتی یافت می‌شوند و می‌توانید آن‌ها را با ضمانت نامه معتبر در فروشگاه‌های شناخته شده خریداری کنید. طراحی این ساعت‌ها اغلب کلاسیک است و به همین دلیل با لباس‌های مختلف به خوبی ست می‌شوند.

+ بیشتر...

نظر خود را ارسال کنید