ساعت مچی برند اکسپدیشن

ساعت مچی برند اکسپدیشن

اکسپدیشن یکی از زیر مجموعه ;های ساعت تایمکس است که برای ورزش، تحرک و ماجراجویی ساخته شده است. اکسپدیشن متعلق به کشوری است که برنج آن در جهان مشهور است بله درست حدس زدید اندونزی، هدف این برند ارائه  ساعت ;هایی مقرون ;به ;صرفه با بهترین طراحی و کیفیت ممکن است. امروزه شعبه اصلی این برند در کشور هلند مستقر شده و دفاتر مختلفی در هند، آمریکا و فلیپین دارد. ساعت ;های این برند در آمریکا تولید می ;شود که شامل زیرمجموعه مختلفی از برندها با اهداف مختلف است یکی از جنجالی ;ترین و جذاب ;ترین آن ;ها اکسپدیشن است.

 

تاریخچه ساعت اکسپدیشن

مجموعه Expedition» تایمکس یکی از منحصر به فرد ترین برندهای این شرکت بین المللی است. ساعت ;های مقاوم، نیرومند و باکیفیت این برند از پس سخت ترین فعالیت ;های جسمانی شما برآمده و باکیفیت اولیه خود کار می ;کنند. این مجموعه تنوع طرح و مدل بسیار زیادی دارد و دست شما برای انتخاب مدلی که با فرمت کلی استایل ;تان مطابقت داشته باشد کاملا باز است.

گالاتین سولار یکی از مشهورترین ساعت ;های این مجموعه است که اندازه صفحه تنها 44 میلیمتر است و از کوه ;های راکی برای طراحی آن الهام گرفته شده است. نکته جالب آن است که عملکرد آنالوگ و دیجیتال به صورت همزمان است. ساعت ;های کرنوگراف این برند طراحی بسیار زیبایی دارد و نظر بسیاری را به خود جلب کرده است.

قیمت مناسب این ساعت ;ها یکی از جذاب ;ترین ویژگی ;های آن است که به همه فرصت می ;دهد با سقف بودجه خود ساعت دلخواهشان را خریداری کنند. کلیه مجموعه ساعت ;های تایمکس در رده اقتصادی قرار می ;گیرند و از لحاظ کیفیت هم قابل رقابت با ساعت ;های هم رده خود هستند. تایمکس از سال 1854 کار خود را آغاز کرده و تا امروز مجموعه ;های متنوع بسیاری به غیر از اکسپدیشن را هم راهی بازار کرده است.

 

ویژگی ساعت ;های اکسپدیشن

ساعت ;مچی های اکسپدیشن همگی اسپرت هستند و می ;توانید آن ;ها را با استایل ;های غیر رسمی و ورزشی خود هماهنگ کنید. ورزشکاران، طرفداران استایل کژوال و آن ;ها که به دنبال تنوع در نوع پوشش خود هستند از این ساعت ;ها به خوبی استقبال می ;کنند.

مقاومت بالا به همراه قیمت مناسب وجه تمایز محصولات این مجموعه با سایر محصولات مشابه است. کرنوگراف، تقویم، روز و شب ;و شب نما برخی از امکاناتی است که در مدل ;های مختلف این ساعت ;ها برای کاربران طراحی شده و قابل استفاده هستند. این ساعت ;ها تا 50 متر زیر آب با کیفیت اولیه خود کار کرده و دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش معتبر شرکت ;های شناخته شده ایرانی هستند.

نوع شیشه این ساعت ;ها کریستال است قاب آن ;ها از جنس استیل تهیه شده. موتور اغلب ساعت ;های اکسپدیشن کوارتزی است و برای کار به باتری نیاز دارند. صفحه گرد و مربع از پرطرفدارترین اشکال صفحات این مدل از ساعت مچی ;ها است. بندهای چرمی، فلزی و فوم در مدل ;های مختلف این ساعت ;ها بکار گرفته شده که بسته به سلیقه خود می ;توانید آن ;ها را انتخاب کنید.

بیشتر این ساعت ;ها مردانه هستند و بیشتر افراد رده سنی جوان آن ;ها را انتخاب می ;کنند. قیمت این ساعت ;ها در ایران بین 4 تا  8 میلیون تومان است و شما می ;توانید بسته به بودجه خود ساعت دلخواهتان را انتخاب کنید.

+ بیشتر...

نظر خود را ارسال کنید