ساعت مچی بنتلی

تاریخچه ساعت مچی بنتلی

بنتلی یک نام پر سابقه در تاریخ صنعت ساعت سازی جهان است و نقش کلیدی در شکل گیری و شهرت این صنعت در سوئیس داشته است. این نام تجاری از پیشگامان عرضه ساعت مچی‌های مدرن است و در دهه 90 نام گروه لوکس بنتلی را برای خود انتخاب کرده. این ساعت‌ها در رده لاکچری به شمار می‌آید و در ایران به راحتی یافت نمی‌شود. لوگوی این برند یک حرف بزرگ B انگلیسی است که در صفحه همه مدل‌ها قابل مشاهده است. ساعت‌های لاکچری بنتلی بسیار معروف است و طرفداران این ساعت‌ها قبل از هر برند به سراغ بنتلی می‌روند.

 

 

تاریخچه ساعت مچی‌های بنتلی

در سال 1948 برند  ( BENTLY) آغاز بکار کرد و از برندهای مشهور کشور سوئیس است. این برند در شهر  لاکلاو-د-فوند کار خود را شروع کرده و به یک برند بین المللی تبدیل شده که در بسیاری از کشورهای جهان فعالیت می‌کند. ساعت‌های مد روز فشن به همراه زیورآلات و محصولات چرمی از مهم‌ترین تولیدات این برند به شمار می‌آید.

نوآوری در طراحی ساعت‌های این برند در کنار دقت بالا در ارائه محصولات باعث شده مانند ساعت‌های دست ساز ظریف و زیبا باشد. ترکیب سنت و مدرنیته در ساعت مچی‌های بنتلی به نحوی است که دل هر بیننده‌ای را به دست می‌آورد. چند سالی است ساعت‌های بنتلی در ایران به راحتی یافت نمی‌شود و اطلاعات زیادی در مورد نمایندگی رسمی آن در دسترس نیست.

اگر بتوانید بنتلی اصل را پیدا کرده و خریداری کنید قطعا کیفیت آن تضمین شده است و می‌توانید از خدمات پس از فروش جهانی آن استفاده کنید.

علاوه بر حرف B و لوگوی این برند که در صفحه تمام مدل‌ها نقش بسته شما از ظرافت و زیبایی ساعت به خوبی می‌توانید تشخیص دهید که متعلق به بنتلی است.

 

ویژگی‌های ساعت‌های مچی بنتلی

بنتلی در دو گروه ساعت‌های مردانه و زنانه مدل‌های مختلفی از ساعت مچی را عرضه کرده است. این ساعت‌ها اغلب دارای بند چرمی و فلزی هستند و صفحات گردشان که بیشتر عقربه‌ای است از دور توجه‌ها را به خود جلب می‌کند. اگر یک مدل از این ساعت‌ مچی ها را پسندیدید باید بگوییم انتخاب خوبی است هر چند یافتن آن در بازار ایران کار ساده‌ای نخواهد بود. توصیه می‌کنیم به سراغ ساعت‌هایی بروید که در بازار به راحتی یافت می‌شوند و می‌توانید قطعات آن را به راحتی و در فروشگاه‌های معتبر مختلف خریداری کنید.

بنتلی با کلمه لاکچری پیوند خورده است و ساعت‌های مختلف این برند را می‌توانید با استایل‌های رسمی و لباس‌های مجلسی ست کنید. بسیاری از آقایان ساعت مچی بنتلی را به دست می‌بندند که سخت پسندی، حسن سلیقه و اصالت خود را به دیگران نشان دهند. ساعت‌های زنانه بنتلی هم بیشتر شبیه یک تکه جواهر است که به راحتی می‌تواند استایل رسمی یک خانم را تکمیل کرده و زیبایی و جلوه خاصی به آن ببخشد.

بنتلی برای هدیه دادن بهترین انتخاب است به ویژه اگر کسی که برای او هدیه می‌خرید طرفدار کالاهای لوکس بوده و به ساعت‌های برند علاقه داشته باشد. ساعت‌های بند چرمی و کلاسیک این برند بسیار زیبا است و در عین حال سادگی طراحی آن به شکلی است که باعث می‌شود بتواند هر سلیقه‌ای را راضی کند.

 

+ بیشتر...

نظر خود را ارسال کنید