ساعت مچی کارستون

ساعت مچی کارستون

کارستون یک برند هنگ کنگی باکیفیت است که در رده محصولات اقتصادی قرار می‌گیرد و از کیفیت قابل قبولی هم برخوردار است. این ساعت‌ها از بهترین مواد اولیه تهیه شده و در بازار ایران فروش خوبی داشته است. ساعت‌های مچی کارستون چندان معروف نیستند و در اینترنت اطلاعات زیادی پیدا نمی‌کنید اما اگر از این ساعت استفاده کنید متوجه می‌شوید از نظر طراحی و کیفیت تفاوت چندانی با ساعت‌های شناخته شده هم رده خود ندارد. ساعت‌های رده اقتصادی اغلب برای مصارف روزانه بکار گرفته می‌شوند و بیشتر سبک کلاسیک و عقربه‌ای دارند.

 

تاریخچه ساعت مچی کارستون

این برند عمر چندان طولانی‌ای ندارد و در کشور چین ساخته می‌شوند. این ساعت‌ها در دو رده زنانه و مردانه تولید می‌شوند و در حدود قیمت 2 تا 5 میلیون قرار دارند. این برند بازار خاورمیانه و آسیا را هدف گرفته و در طولانی مدت به بازارهای جهانی نگاه دارد.

در طراحی این ساعت‌ها تنوع طرح و رنگ خوبی دیده می‌شود و دست خریداران برای انتخاب مدل‌های متنوع باز است. بند این ساعت‌ها اغلب فلزی و چرم است و طراحی ساده آن باعث شده بتوان آن‌ها را با لباس‌های مختلفی ست کرد.

در ایران انواع مدل‌های این ساعت‌ها را می‌توانید در فروشگاه‌های معتبر پیدا کنید و با گارنتی 2 ساله معتبر بخرید. ساعت‌ مچی ها اغلب باتری می‌خورند و کوارتزی هستند. نوع سنگ بکار گرفته شده در ساعت‌ها کریستال اتمی است و جنس شیشه آن کریستال ضد خش است.

روی صفحه تمام مدل‌ها نام برند KARSTON به انگلیسی درج شده و صفحه اغلب آن‌ها سفید یا سیاه است. فرم قاب‌ها اغلب گرد است و اغلب تقویم روزهای هفته در آن‌ها دیده می‌شوند. این ساعت‌ها به طور متوسط 30 متر زیر آب با کیفیت اولیه خود کار می‌کنند و کارکرد موتور و مقاومت در برابر آب آن‌ها در گارانتی ذکر شده است.

 

ویژگی‌های ساعت کارستون

ساعت‌های کارستون را می‌توانید با انواع استایل‌های نیمه رسمی و اسپرت ست کنید، بند ساعت‌های چرمی بسیار باکیفیت است اما باید در از تماس با آب دور بماند. تنوع مدل‌های ساعت‌های زنانه این برند بیشتر است و مدل‌های مردانه اغلب طراحی کلاسیک دارند که سبب می‌شود بتوان آن‌ها را در بازه زمانی بیشتری بدون نگرانی از اینکه مد روز نباشند استفاده کرد.

ساعت‌های کارستون بسته بندی بسیار شیک و جذابی دارند که نشان دهنده دقت شرکت به جزئیات و حرفه‌ای بودن برند است. در کنار ساعت دفترچه راهنمای استفاده از محصول و کارت گارانتی قرار گرفته که توصیه می‌کنیم برای استفاده بهتر از محصول حتما دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید.

گاهی افراد به دلیل چینی بودن برند در خریدن آن تردید می‌کنند، اگر یک مدل از این ساعت‌ها را پسندیدید و در خرید آن تردید دارید باید به شما بگوییم از نظر کیفیت با قیمتش تناسب خوبی دارد و همین طور برای استفاده روزانه و محل کار یا تحصیل انتخاب مناسبی است. این ساعت‌ها زمان را با دقت بالایی نشان می‌دهند و اگر به خوبی از آن‌ها نگهداری کنید حتما عمر طولانی‌تری هم خواهند داشت. اگر طرفدار مد هستید و دوست دارید با لباس‌های مختلف خود ساعت‌های متفاوتی را ست کنید می‌توانید چند ساعت کارستون را بخرید و نگران نباشید که هزینه زیادی روی دست شما خواهد گذاشت. 

+ بیشتر...

نظر خود را ارسال کنید