ساعت مچی گروانا

ساعت مچی گروانا

گروانا یک برند سوئیسی است که سال‌ها به دلیل تولید ساعت‌های مکانیکی مشهور بود اما بعدها ساعت‌های کوارتزی هم تولید کرد و در این مسیر به موفقیت‌های قابل توجهی دست یافت. ساعت‌های این برند اغلب طراحی‌های کلاسیک و شیکی دارند که باعث می‌شود افراد علاقه‌مند زیبایی و اصالت دوست داشته باشند آن‌ها را خریداری کنند. Grovana برندی است که نیازهای بازار را به خوبی درک کرده به همین دلیل بحران شرکت‌های ساعت سازی سوئیس روی آن تاثیر زیادی نداشته و توانسته همواره با تشخیص ذائقه مشتریان آن‌ها را راضی کند.

 

تاریخچه برند گروانا

هنس و والتر گروفلين در سال  1924 شرکتی را تاسیس کردند که هدف آن تولید موتور ساعت و تامین نیاز برندهای مشهور ساعت سازی سوئیس بود، نام این شرکت  H and W Groflin Uhrenfabrik AG گذاشته شد و موسسان آن سودای تولید ساعت‌های مچی را نداشتند. درسال 1961 هانس به فکر این افتاد که چرا آن‌ها که در تولید موتور ساعت به جایگاه خوبی دست یافتند برند ساعت خود را راهی بازار نکنند، به این ترتیب برند ساعت سازی Hans.Uhrenfabrik.AG را راه اندازی کرد.

هنوز نامی از گروانا در کار نبود تا اینکه در سال  1970  ورنر بيترلي امتیاز این شرکت را خریداری کرد و روی آن نام Grovana را گذاشت. به این ترتیب تمرکز از روی تولید موتور ساعت برداشته شد و گروانا تصمیم گرفت با طراحی‌های مدرن و نوآوری وارد صنعت ساعت سازی شود.

هوش بیترلی باعث شد این برند در اوج افول ساعت سازی در سوئیس که در سال 1980 رخ داد با ارائه ساعت‌های باتری دار بتواند در دنیا جایگاه خوبی برای خود پیدا کند و فروش بالایی را تجربه کرد. این برند در بیش از 30 سال فعالیت خود فراز و فرودهای مختلفی را پشت سر گذاشته و به عنوان یک شرکت خصوصی که به صورت خانوادگی اداره می‌شود توانسته در برابر مشکلات دوام بیاورد.

ساعت‌ مچی های ارائه شده  از سوی این شرکت در رده قیمتی 5 تا 30 میلیون تومان قرار دارند و تنوع مدل‌های آن باعث شده که برای سلیقه‌های متنوع انتخاب‌های متعددی وجود داشته باشد.

 

ویژگی‌های ساعت‌های برند گروانا

ساعت‌های این برند اغلب عقربه‌ای است و طراحی کلاسیک زیبایی دارد که به همراه بندهای چرمی و فلزی چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. ساعت‌های مردانه این برند بیشتر به چشم می‌آید که به دلیل طراحی زیبا و کلاسیکی که دارند به راحتی از مد نمی‌افتند و سال‌ها می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

موتور این ساعت‌های سوئیسی بسیار قوی است و کیفیت خوبی دارد، در ایران می‌توانید ساعت‌های اورچینال گروانا را در فروشگاه‌های معتبر و با گارانتی بین المللی خریداری کنید. از آنجا که قابلیت‌های این ساعت‌ها بسیار زیاد است حتما قبل از خرید تمام مشخصات مدل انتخابی خود را مطالعه کنید و اطمینان یابید که به همه آن‌ها نیاز دارید.

ساعت‌های صفحه گرد گل سرسبد محصولات این برند است اما صفحه‌های مستطیل خاصی هم در برخی مدل‌ها دیده می‌شود که شاید دوست داشته باشید آن‌ها را ببینید.

اگر از جمله افرادی هستید که معمولا رسمی لباس می‌پوشید و دوست دارید در مراسم و مهمانی‌ها مصمم، با اراده و خوش پوش به نظر برسید احتمالا ساعت‌های این برند برای شما جذاب خواهد بود. این ساعت‌ها بیش از 50 متر در زیرآب با کیفیت اولیه کار می‌کنند.

ساعت‌های سوئیسی به کیفیت بالا، ظرافت و کیفیت مشهور هستند و ساعت‌های گروانا هم در این حوزه بسیار موفق عمل کردند. قطعات یدکی محصولات این برند در بازار به وفور یافت می‌شود و در عین حال از جدیدترین تکنولوژی‌های دنیا برای تولید این ساعت‌ها استفاده می‌شود. اگر از این ساعت‌ها خوشتان آمده باید بگوییم انتخاب خوبی است و می‌توانید با خیال راحت خرید کنید.

 

+ بیشتر...

نظر خود را ارسال کنید