ساعت مچی ویسروی

ساعت مچی ویسروی

ویسروی یکی از برندهای شناخته شده صنعت ساعت سازی است که در کنار ارائه محصولات اقتصادی زیبا و باکیفیت چند مدل لوکس با روکش طلا هم ارائه کرده که تنها بخش خاصی از افراد اجتماع می‌توانند آن را خریداری کنند. خوبی محصولات این برند آن است که افراد از گروه‌های اجتماعی مختلف می‌توانند ساعت دلخواه خود را خریداری کرده و در موقعیت‌های مختلف روزانه و رسمی مورد استفاده قرار دهند. تنوع محصولات این برند بسیار زیاد است از ساعت‌های آبی مخصوص گرفته تا ساعت‌های دیجیتالی بر حسب سلیقه و نیاز خود می‌توانید انتخاب کنید.

 

تاریخچه برند ویسروی

ساعت‌های (viceroy)  در سال 1951 از مهد ساعت سازی جهان یعنی کشور سوئیس راهی بازار شدند. عرضه ساعت‌های مد روز مردانه و زنانه هدف اصلی این برند بود که به زودی موفق شد به آن دست پیدا کند. سال 1982، شرکت اسپانیایی Grupo Munreco امتیاز این نام تجاری را خریداری کرد تا بتواند این برند را به مردم سراسر جهان معرفی کند که نقطه عطفی در کار این کسب و کار به شمار می‌آید.

پس از مدتی خط تولید ساعت مچی مخصوص کودکان هم در این برند راه اندازی شده که تا امروز به کار خود ادامه داده و طرح‌های متنوع مخصوص کودکان را هم راهی بازار کرده است. درکنار مدل‌های مخصوص استفاده روزانه و برخی ساعت‌های کلاسیک چند مدل که در تولید آن‌ها از یاقوت کبود هم استفاده شده دیده می‌شود. شما با هر سلیقه‌ای می‌توانید سری به مدل‌های متنوع این برند بزنید و ساعت دلخواه خود را انتخاب کنید.

تنوع رنگ، طرح و حتی فرم و شکل ساعت از دیگر امتیازات محصولات این برند است که به خریدار این فرصت را می‌دهد که ساعتی متفاوت از آنچه دیگران دارد را به مچ ببندد. ویکروی از معدود برندهایی است که هم برای طرفداران سبک اسپرت و راحت و هم طرفداران محصولات تجملاتی مدل‌های متنوعی دارد. به عنوان مثال اگر از آن دسته خانم‌ها هستید که دوست دارید ساعت‌هایی شبیه جواهر به دست ببندید قطعا محصولات سری  Bijoux این برند توجه شما را جلب می‌کند.

 

ویژگی‌های ساعت‌های ویکروی

در ایران محصولات اقتصادی این برند بیش از سایر محصولات مورد توجه قرار گرفته و دارای تنوع طرح و رنگ بسیار زیادی هم هستند. برخی شرکت‌های معتبر داخلی گارانتی محصولات این برند را در ایران بر عهده گرفتند و موتورهای کوارتزی این ساعت‌ها از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و در سطح استانداردهای جهانی هستند. این ساعت‌های اسپانیایی بندهای استیل و چرمی مقاومی دارند که بسته به مدل از مواد اولیه باکیفیت مختلف در تولید آن‌ها استفاده شده. این ساعت‌ها در حدود 50 متر در برابر آب مقاومت دارند و هر کدام از مدل‌های آن قابلیت‌های منحصر به فرد خاص خود را ارائه می‌کند. اگر قصد خرید یکی از ساعت‌های مچی ویکروی را دارید حتما در مورد ویژگی‌های ساعت تحقیق کنید تا مطابق با کاربردی که از ساعت انتظار دارید و نیازهای شما باشد.

ساعت‌هایی با پوشش طلای 18 عیار و رادیوم هم در سبد محصولات این برند قرار دارد که برای سگمنت خاصی از بازار عرضه شده است و نمی‌توان از آن‌ها به جز مراسم رسمی و پوشش کلاسیک استفاده کرد. 

+ بیشتر...

نظر خود را ارسال کنید