ساعت سوئیس تایم

ساعت سوئیس تایم

همانطور که از نامش پیدا است این برند متعلق به کشور سوئیس است که سال‌ها تلاش و خلاقیت ساعت‌های سوئیسی پشت نام آن قرارگرفته است. این ساعت‌ها برای آن‌ها که به شخصیت خود اهمیت زیادی می‌دهند و دوست دارند خود را به بهترین شکل در جمع‌ها نشان دهند انتخاب مناسبی هستند. این ساعت‌ها در کنار زیبا بودن بسیار ساده و دور از تجملات اضافه هستند که باعث می‌شود استفاده کننده با اصالت و جذاب‌تر به نظر برسد. برقراری اعتدال بین طراحی مدرن و سنتی کار چندان ساده‌ای نیست که (Swiss Time) به خوبی از عهده آن بر آمده است.

 

تاریخچه برند سوئیس تایم

این برند از کوه‌های زیبای آلپ الهام گرفته است و تلاش کرده اصول مهندسی را با زیبایی شناسی ترکیب کرده و بهترین ساعت‌ها را به بازار عرضه کند. عمر این برند چندان طولانی نیست اما در بین 25 برند برتر ساعت‌های سوئیسی قرار دارد. این ساعت‌ها در رده اقتصادی است و قیمت آن‌ها در ایران در رده 3 تا 10 میلیون تومان قرار دارد.

مدیران این برند همواره تلاش کردند نام تجاری خود را ارتقا دهند و به همین دلیل روی برندسازی شخصی و مطرح کردن نام خود سرمایه گذاری نکردند. سوئیس واچ در بسیاری کشورهای جهان نمایندگی دارد و در ایران هم به راحتی می‌توانید این ساعت‌ها را در فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید. کارخانه این برند به جدیدترین تکنولوژی‌های روز مجهز است و با تکیه بر کارشناسان خود  و شور و اشتیاقی که در تولید ساعت‌های جدید دارد توانسته بازار خوبی را به دست آورد. اگر طرفدار ساعت‌های زیبا و به‌روز هستید حتما خوب است با دقت مدل‌های این برند را زیر نظر بگیرید. فراموش نکنید سوئیس تایم ساعت‌های زنانه منحصر به فرد با طراحی‌های خاص زیادی دارد که بد نیست با دقت تک تک آن‌ها را بررسی کنید تا مدل دلخواه خود را پیدا کنید.

 

ویژگی‌های ساعت‌های سوئیس تایم

در نگاه اول طراحی‌های شلوغ و سنگ‌های تزئینی زیبای برخی مدل‌های این ساعت چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. بعد از آن تنوع رنگ محصولات است که دست خریدار را در انتخاب باز می‌گذارد، ساعت‌های عقربه‌ای کوارتزی این برند اغلب حالت کلاسیک و رسمی دارند و برای مهمانی‌ها و مجالس انتخاب مناسبی هستند.

اصول طراحی مدرن در ساخت این ساعت‌ها رعایت شده و در عین حال اصالت طراح‌های سنتی هم در این ساعت‌ها به خوبی نمایان است، این یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد سوئیس تایم است که برای خریداران بسیار جذاب به نظر می‌رسد.

اگرچه بندهای چرم در طراحی برخی مدل‌های این ساعت بکار برده شده اما استیل ضد زنگ و فلز بیش از هر عنصر دیگری در ساخت این ساعت‌ها بکار گرفته شده است. این ساعت‌ها معمولا بین 30 تا 50 متر در برابر آب مقاومت دارند و جنس سنگ بکار گرفته شده در طراحی‌های آن‌ها هم بیشتر کریستال اتمی است. ساعت‌های سوئیس تایم در ایران معمولا 2 سال گارانتی بین المللی دارند و موتورهای کوارتزی باطری دار آن از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند که به راحتی خراب نمی‌شود. ساعت‌های زنانه بسیار ظریف و زیبا هستند و برای اینکه عمر بیشتری داشته باشند لازم است کلیه اصول اولیه نگهداری آن‌ها را به دقت رعایت کنید.

+ بیشتر...

نظر خود را ارسال کنید