ساعت مچی وود واچ

ساعت مچی وود واچ

ساخت ساعت‌های مچی چوبی یک ایده خلاقانه بود که در سراسر جهان با استقبال خوبی مواجه شد و بعدها برندهای مختلف هم با این ایده محصولاتی را ارائه کردند. وود واچ یک برند ژاپنی دوستار طبیعت است که ساعت مچی‌های آن طرح چوب دارند. سادگی، اصالت و دوستار طبیعت بودن مهمترین ویژگی‌های این محصولات است که علاوه بر زیباتر کردن استایل استفاده کنندگان یک سبک زندگی خاص را ترویج می‌کند که برای ادامه حیات طبیعت امروز ضروری است. این ساعت‌ها قیمت اقتصادی دارند و برای آن‌ها که می‌خواهند متفاوت باشند انتخاب خوبی به شمار می‌روند.

 

تاریخچه برند وود واچ

(WoodWatch) در سال 2013 با شعار ساعت سازگار با محیط زیست کار خود را در کشور ژاپن شروع کرد. افرادی که به طبیعت احترام می‌گذارند قطعا خوشحال خواهند بود که یکی از نشانه‌های آن را برای تشخیص زمان روی مچ دست خود حمل کنند. در چوب مواد مضر و مصنوعی بکار گرفته نشده و علاوه بر اینکه انتخاب پایدار و سازگار با محیط زیست است به حفظ سلامت مصرف کننده هم کمک می‌کند. ساعت‌های وود واچ بهترین انتخاب برای هدیه دادن هستند و اگر به دنبال یکی از بهترین ساعت‌های چوبی بازار هستید که مقرون به صرفه و باکیفیت باشد WoodWatch انتخاب بسیار مناسبی برای خرید است.

این برند به صورت تخصصی روی تولید ساعت‌های چوبی تمرکز کرده که در بسیاری از جهان یک صنایع دستی به حساب می‌آید و بسیار گرانقیمت است اما در ژاپن با کمک فناوری توانستند این ساعت‌ها را با بهترین کیفیت و با قیمت مناسب به صورت انبوه تولید کنند که افراد با سطح درآمدهای مختلف بتوانند آن‌ها را خریداری کنند.

فلسفه وجود این کمپانی مورد توجه بسیاری از مردم جهان قرار گرفت و به زودی فروش محصولات زیبا و باکیفیت آن افزایش پیدا کرد و جایگاه خود ار در بازار یافت.

 

ویژگی‌های ساعت مچی برند وود واچ

همانطور که از نام برند کاملا آشکار است در صفحه، بند و سایر اجزای این ساعت‌ها از چوب استفاده شده است. تنوع طرح و رنگ‌ها باعث شده که هیچ دو مدلی شبیه هم نباشند و این دست خریدار را برای انتخاب باز می‌گذارد. در تولید این ساعت‌ها از تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده شده و مدل‌های مختلف قابلیت‌هایی مثل کرنوگراف، تقویم،روز و شب و شب نما دارند.

جنس بند، قاب و صفحه بسته به مدل و شکل طراحی از چوب است و شیشه آن‌ها اغلب از کریستال ساخته شده. این ساعت‌ها مقاومت 30 متر در برابر آب دارند اما توصیه می‌شود تا حد امکان در مدت زمان طولان آن‌ها را در مجاورت آب و رطوبت قرار ندهید.

برخی مدل‌های بند چرمی این برند هم راهی بازار شده که در صفحه آن از چوب استفاده شده است. ساعت‌های وود واچ بیشتر حالت اسپرت دارند و برای استایل‌های غیررسمی مناسب هستند. ساعت‌های زنانه و مردانه این برند برای رده سنی خاصی طراحی نشده و همه می‌توانند از آن استفاده کنند اما به سبب حالت ورزشی بیشتر از سوی جوانان خریداری می‌شوند.

وود واچ تنها یک ساعت نیست بلکه یک اثر هنری و سبک زندگی است که توجه بسیاری از مردم جهان را به خود جلب کرده و در ایران هم می‌توانید مدل‌های اصل آن را با خیال راحت خریداری کنید.

 

+ بیشتر...

نظر خود را ارسال کنید