ساعت مچی اورسوئیس

ساعت مچی اورسوئیس

اورسوئیس یک برند ساعت مچی مشهور است که برای کشور سوئیس ارزش تاریخی دارد، چرا که تاریخچه شکل گیری و رشد صنعت ساعت سازی این کشور با نام اورسوئیس گره خورده است. محصولات این برند به دلیل رویکرد اولیه اورسوئیس که ارائه دهنده جواهرات بود بیشتر به اکسسوری‌های تزئینی می‌ماند که استایل هر فردی را زیبا و با اصالت می‌کند. در حال حاضر یافتن این ساعت‌ها در کشور آسان نیست اما کیفیت آن‌ها تضمین شده و شناخته شده هستند. این ساعت برای خانم‌ها و آقایان به صورت جداگانه مدل‌های خاص و زیبا طراحی می‌کند و تمام تلاش خود را بکار برده که رضایت افراد با سلیقه‌های مختلف را به دست آورد.

 

تاریخچه ساعت مچی اورسوئیس

در اواسط قرن شانزدهم صنعت ساعت مچی سوئیس  وارد ژنو شد. در سال 1541 یک اصلاح طلب به نام ژان کالوین با توجه به محدودیتی که برای  فروش طلا و جواهرات در آن زمان وجود آمده بود به صنعت و هنر ساعت سازی روی آورد. اولین ساعت‌های مینیاتوریزه اورسوئیسی را  که می‌توان آن‌ها را یک ساعت واقعی نامید در فاصله سال‌های 1530 و 1509 وارد بازار شدند. محصولات این برند بسیار باکیفیت و در عین حال دررده قیمت مناسب قرار دارند که روند طراحی آن‌ها در اروپا طی شده و برای زنان و مردان آماده می‌شوند.

این برند در طی سال‌های فعالیت خود به موفقیت‌های بسیاری دست یافته و نامش هموارد در رویدادهای اختصاصی صنعت ساعت سازی مطرح بوده است. خریداران ساعت‌های این برند اغلب افرادی هستند که به ساعت مچی اهمیت ویژه‌ای می‌دهند و همیشه به دنبال استفاده از خاص‌ترین و زیباترین مدل‌ها هستند.

ساعت‌ها ظاهر کاملا کلاسیکی دارند اما برای استفاده روزمره و استایل‌های نیمه رسمی و اسپرت هم مناسب هستند. اگر مدلی از این ساعت‌ها را پسندید باید بگوییم انتخاب خوبی است.

 

ویژگی‌های ساعت مچی اورسوئیس

موتور این ساعت‌ها کوارتزی است و با باتری کار می‌کنند. سنگ بکار گرفته شده در مدل‌های مختلف کریستال اتمی است، جنس بدنه استیل است و معمولا تا 30 متر در زیر آب باکیفیت اولیه کار می‌کنند. ساعت مچی‌های این برند فرم‌های قاب متنوعی مثل گرد و بیضی دارند که از استیل تهیه شده و تنوع مدل‌های آن‌ها به شکلی است که افراد با سلیقه‌های مختلف می‌توانند آن را خریداری کنند. ساعت‌های این برند اغلب عقربه‌ای هستند و امکاناتی مثل تقویم و شب نما دارند.

این ساعت‌ها حقیقتا با تمام ویژگی‌هایی که از یک ساعت سوئیسی انتظار داریم مطابقت دارند و عملکرد موتور و مقاومت آن در برابر آب تضمین شده است. بندهای چرم و فلزی این ساعت‌ها از بهترین برندها تهیه شده و به راحتی تغییر رنگ نمی‌دهند. این ساعت‌ها برای مصارف مختلف طراحی و ارائه شدند و شما بسته به نیاز خود می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید.

صفحه این ساعت‌ها سفید و مشکی هستند و تنوع رنگ زیادی در ساعت‌ها دیده نمی‌شود، این برند به کیفیت بیش از هر چیز دیگری اهمیت داده و طراحی خود را بر مبنای اصول کلاسیک انجام داده است. روی صفحه تمامی مدل‌ها لوگوی برند به وضوح دیده می‌شود و بسته بندی خاص این محصول اصالت آن را تایید می‌کند. 

+ بیشتر...

نظر خود را ارسال کنید