ساعت مچی دیس کایک

ساعت مچی دیس کایک

یکی از نکات جذاب و خواندنی در مورد ساعت‌های دیس کایک این است که یکی از معدود برندهای جهانی است که مالکان آن خانم هستند و ساعت مچی‌های اختصاصی برای بانوان و آقایان تولید می‌کند. زیبایی در طراحی تمامی مدل‌های آن دیده می‌شود و از تکنیک پازل برای ساخت بیشتر آن‌ها الهام گرفته شده است. تنوع مدل‌ها بسیار زیاد است و تلاش شده تمام سلیقه‌ها را پوشش دهد. طراحان دیس کایک الزامات زندگی شهری مدرن را به خوبی درک کردند و در ساعت‌های خود برای رفع این نیاز تلاش می‌کنند، این یکی از نقاط قوت این برند است که سبب فروش بالای آن شده.

 

آشنایی با تاریخچه ساعت مچی دیس کایک

عایشه و آجه دو خواهر هستند که در سال 2015 از جدیدترین طراحی‌های ساعت خود با نام تجاری دیس کایک در نمایشگاه بین المللی ژاپن رونمایی کردند و به این ترتیب تولد یک برند جدید اعلام شد. اگرچه این دو خواهر اصالت ترکیه‌ای دارند اما برند متعلق به کشور آمریکا است و تولید محصولات از آنجا مدیریت می‌شود.

محصولات این برند در کشور ژاپن مونتاژ و ساخته می‌شود و بهترین مواد اولیه برای ساخت آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این برند به حق یک نام تجاری بین المللی است و البته در بسیاری کشورهای جهان از جمله ایران به فروش می‌رسد. ساعت‌مچی های ست این برند برای زوج‌های جوانی که دوست دارند لباس هماهنگ بپوشند و به ظرافت اهمیت می‌دهند بسیار جذاب است.

 (Dice Kayek) به هماهنگی و همزیستی توجه زیادی دارد و به همین دلیل مدل‌های ارائه شده از سوی این برند از نظر طراحی بسیار قوی هستند. اگر دقت کنید می‌بینید نام برند روی صفحه تمامی مدل‌ها به وضوح قابل مشاهده است و در قسمت پایین صفحه مشخصات اصلی مدل به انگلیسی درج شده تا از اصالت آن مطمئن شوید.

 

مشخصات ساعت‌های مچی دیس کایک

این ساعت‌ها در رده اقتصادی قرار دارند قیمت آن‌ها بین 2 تا 3 میلیون تومان است. وقتی به طرح‌ها و مدل‌ها نگاه می‌کنید بندهای چرم و فلزی درجه یک با بهترین مواد اولیه را می‌بینید که در کنار آن‌ها برخی سنگ‌های گرانقیمت هم در مدل‌های مختلف بکار گرفته شده است.

این ساعت‌ها در ایران گارانتی و خدمات پس از فروش مناسبی دارند که توسط شرکت‌های معتبر بین المللی پشتیبانی می‌شود. مقاومت این ساعت‌ها در برابر آب بیش از 30 متر است و بسته به مدل ممکن است این قابلیت بیشتر هم بشود. این ساعت‌ها برای مصرف روزانه تهیه شده و بهترین انتخاب برای استایل‌های نیمه‌رسمی و غیر رسمی هستند.

تنوع رنگ و طرح باعث شده که بیشتر قشر جوان به این ساعت‌ها تمایل نشان بدهند و اگر چه از نام‌های تجاری قدیمی صنعت ساعت سازی نیست توانسته اعتماد کاربران را به دست آورد.

برخی از مدل‌های مختلف آن امکانات ویژه‌ای مثل زیرثانیه هم دارند که اگر این قابلیت را دوست دارید باید به دنبال مدل‌های خاصی باشید که آن را داشته باشند. جنس بدنه این ساعت‌ها که اغلب صفحه گرد و عقربه‌ای دارند استیل و جنس شیشه صفحه آن کریستال است. اندازه صفحه اغلب این ساعت‌ها استاندارد است و برای دستان ظریف و زیبای خانم‌ها بهترین انتخاب به شمار می‌رود.

+ بیشتر...

نظر خود را ارسال کنید