ساعت مچی زنانه الیکسا

ساعت مچی الیکسا

الیکسا یک برند نام آشنای انواع جواهرات و ساعت مچی است که بیشتر خانم‌های سراسر جهان آن را به خوبی می‌شناسند. این برند به فشن مدرن علاقه زیادی دارد و با کمک طراحی‌های جدید توانسته محصولات منحصر به فردی را راهی بازار کند. رنگ‌های متنوع ساعت مچی‌های این برند چشم هر بیننده‌ای را خیره کرده و اهمیت و احترامی که برند برای جایگاه زن قائل است را به خوبی نشان می‌دهد. اگر دوست دارید بیشتر با برند الیکسا Elixa آشنا شوید این مطلب به شما کمک می‌کند.

 

تاریخچه برند الیکسا

این برند اصالتی لهستانی دارد و با حضور در نمایشگاه‌های بین المللی ساعت مثل  Baselworld تلاش کرده غرفه‌های ویژه زنانه راه اندازی کند و به نیاز خانم‌ها به خوبی پاسخ دهد. الیکسا در کنار تولید محصولات باکیفیت تلاش کرده مسئولیت اجتماعی خود را هم به بهترین شکل ایفا کند و به همین دلیل با شرکت در رویدادهایی مثل انتخاب زن سال که در وین برگزار شده خواسته نشان دهد که در هر حالت و شرایطی در کنار زنان است.

این برند در طراحی محصولات خود زیبایی و راحتی را توامان در نظر گرفته و از آنجا که در تولید جواهرات هم بسیار خوب عمل کرده ست کردن ساعت‌های آن با انواع اکسسوری‌های اختصاصی زنانه کار ساده ای است. تمامی محصولات این برند دارای تنظیم حرکت ساعت کوارتز بوده و از بهترین مواد اولیه تهیه شده است. به عنوان مثال بسیاری از مدل‌ها طلا کاری شده که بهترین کیفیت را داشته باشند، امروزه کمتر شرکتی محصولات خود را طلاکاری می‌کند و این تنها برندهای با اصالت هستند که برای افزایش کیفیت ساعت زحمت این کار را به جان می‌خرند. بندهای استیل و چرمی این ساعت‌ها بسیار باکیفیت هستند و به راحتی تغییر رنگ و حالت نمی‌دهند.

 

آشنایی با ساعت‌های الیکسا

وقتی به کلکسیون ساعت‌های این برند نگاه می‌کنید، زنانه بودن ساعت‌ها به وضوح آشکار است و حس زیبایی همراه با لطافت در از تک تک ساعت‌ها احساس می‌شود. این لطافت مثل روح زنانه همراه با قدرت و استقامت خوبی است، این ساعت‌ها بسته به مدل 30 تا 50 متر زیر آب با بهترین کیفیت کار می‌کنند.

یکی از جذابترین نکات این ساعت‌ها بند آن‌ها است که بعضا حتی در بندهای چرمی طراحی به صورتی بوده که بیشتر به شکل یک جواهر یا دستبند زیبا به نظر می‌رسند که زمان را نشان می‌دهند. کیفیت موتورهای کوارتزی این ساعت‌ها در سطح مطلوبی است و اگر به درستی از آن‌ها نگهداری شود عمر خوبی دارند.

کارکرد موتور و مقاومت در برابر آب در گارانتی ساعت ذکر می‌شود و اغلب این ساعت‌ها دارای گارانتی شرکت‌های معتبر هستند. بسته بندی ساعت‌های الیکسا خیلی زیبا و حرفه‌ای هستند و برای خانم‌ها به شیوه اختصاصی طراحی شدند. سنگ بکار گرفته شده در ساعت‌ها اغلب کریستال اتمی است و شیشه‌ها هم کریستال ضد خش هستند. اگر می‌خواهید انتخاب بهتری داشته باشید توصیه می‌کنیم استایل عمومی و سایر اکسسوری‌های خود را در نظر داشته باشید و مدلی را خریداری کنید که با نوع پوشش عمومی شما هماهنگی داشته باشد. ساعت‌های الیکسا را می‌توانید در انواع مهمانی و مجالس رسمی با لباس‌های و سایر اکسسوری‌های خود ست کنید تا حسن سلیقه‌تان را نشان دهید.

+ بیشتر...

نظر خود را ارسال کنید